Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

SPECJAŁ KUCHNIA POLSKA - Paweł Prusak


 

Jesteśmy  zgranym zespołem  ludzi, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do sztuki, jaką jest gotowanie. Na bielski rynek kulinarny wkroczyliśmy dokładnie 1 maja 2013 roku. Naszym przesłaniem jest kuchnia domowa o swojskim i wyrazistym smaku za  rozsądną  cenę. Specjalnością  zakładu są pierogi, które kleimy ręcznie według staropolskich przepisów. W   naszym  skromnym  bistro  możecie Państwo skonsumować robione na bieżąco  krokiety,  gołąbki, placki, łazanki, bigos, surówki i wiele innych  domowych  potraw. Wszystkie wyroby na życzenie spakujemy w odpowiednie pojemniki na wynos. Wychodząc  na  potrzeby  klienta  prowadzimy dowóz do Waszych domów i firm a na terenie Bielska każde zamówienie od 30zł dowieziemy bez opłaty. Serdecznie polecamy koryta mięsne z naszymi zapiekanymi pierogami, które już gościły na nie jednych chrzcinach, komuniach, parapetówach czy innych okazjach do ucztowania. Polecamy  się  również  na wszelkiego rodzaju wesela, bankiety, imprezy firmowe i plenerowe, gdzie chętnie przygotujemy  dla  nawet  500  osób np.  swojską  grochówę w wojskowej kuchni polowej. Dla zapewnienia świeżości i  najwyższej jakości naszych wyrobów codziennie przygotowujemy dla Państwa jedną zupę 6zł oraz jedno DANIE DNIA w cenie 16zł, reszta wg.cennika w menu.

Serdecznie  zapraszamy  do  naszego bistro gdzie miło i smacznie można zjeść lub zamówić jedzenie, które przypomni Państwu staropolskie smaki.